jak dbać o produkty

Wszyscy lubimy cieszyć się naszymi ulubionymi ubraniami jak najdłużej. Dzieci też! Co więcej, stosując się do kilku prostych trików, możemy znacznie wydłużyć żywotność odzieży, przyczyniając się dodatkowo w ten sposób do ochrony naszej planety! Aby w pełni i jak najdłużej cieszyć się produktami Mullido, proponujemy następujące rozwiązania:

• Pierz produkty Mullido w maksymalnie 30 stopniach. Dodatkowo, przewracaj je do prania na lewą stronę. Pozwolisz w ten sposób kolorom i wzorom przetrwać znacznie dłużej.

• Wirowanie na poziomie 800 obrotów jest absolutnie wystarczające. W przeciwnym razie ubrania mogą się szybko rozciągnąć, tracąc swój pierwotny kształt i wymiar, a tego przecież nikt nie lubi!

• Unikaj suszenia produktów Mullido w elektrycznych suszarkach do ubrań. Wywieś je na zwykłej, rozkładanej, wolnostojącej suszarce. Tam wyschną najlepiej.

Nie susz ubrań w pełnym słońcu. Kolory szybko spłowieją i staną się mniej nasycone.

Nie stosuj płynów zmiękczających do prania. I to nie tyczy się tylko naszych produktów, ale całej Twojej szafy! Zmiękczacze powodują, że odzież przestaje skutecznie wchłaniać wilgoć, traci swoją pierwotną strukturę i znacznie szybciej staje się podatna na wszelkiego rodzaju zniszczenia. Generalnie – zbędnej chemii mówimy “nie”.

SPIN TO WIN!

  • Spróbuj szczęścia i zgarnij rabat na Twoje pierwsze zakupy w MULLIDO!
KRĘCĘ!