Darmowa wysyłka od 399 zł!

O nas

Kia Ora! Witaj w Mullido!

Wszystko rozpoczęło się pewnego zimowego poranka w centrum Londynu, gdzie przez chwilę mieszkaliśmy. Na wstępie musicie wiedzieć, że nigdy nie byliśmy specjalnie zafascynowani podróżami. Na wakacje jeździliśmy nad morze, a zimą w góry. Nic specjalnego. Aż nadszedł ten mroźny dzień, który wszystko zmienił. Też tak czasem masz, że pewne wydarzenia ze swojego życia potrafisz odtworzyć minuta po minucie? Dla nas to jest właśnie takie wydarzenie. To był piątek, 14 lutego, Walentynki. Wszyscy w tango, a my do roboty. Tego właśnie dnia postanowiliśmy, że składamy wniosek o wizę do Nowej Zelandii. I wiecie co? I my te wizy dostaliśmy. Klamka zapadła.

Osiem miesięcy później wylądowaliśmy na końcu świata. Przez rok mieszkaliśmy w Nowej Zelandii i to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Przy okazji zjechaliśmy wzdłuż i wszerz Australię, Azję i wyspy Pacyfiku. Dziś jesteśmy znowu w Polsce. Nasze życie wzbogaciło się o dwójkę małych pochłaniaczy czasu i energii, którzy udowodnili nam, że najpiękniejsze widoki to jednak nie te z podróży.

Pewnego dnia postanowiliśmy to wszystko połączyć. Tak powstało Mullido – jedyne takie miejsce stworzone z myślą o małych podróżnikach i odkrywcach. Doskonale wiemy, że naturalną potrzebą dzieci jest chęć poznawania, dlatego pragniemy powierzyć im produkt inspirowany od samego początku pięknem natury oraz bogactwem fauny i flory.

I jeszcze jedno. Na własne oczy widzieliśmy najpiękniejsze plaże świata, zawalone najbrzydszymi tonami śmieci. I nie godzimy się na taki stan rzeczy. Dlatego Mullido będzie tak bardzo eko, na ile nam się to uda. Będziemy unikać plastiku jak ognia i produkować tylko z certyfikowanych materiałów. Bo wierzymy, że małe kroki mają naprawdę duże znaczenie.

Jesteśmy Natalia i Marcin. Lubimy gdy nam mówią, że się nie da, bo nic nas lepiej nie motywuje. Ogromnie nas cieszy, że tu jesteś. Rozsiądź się wygodnie, rozgość się i czuj się jak u siebie. Opowiadamy o tym, co spotkaliśmy na drugim końcu mapy. Dołącz do nas i wspólnie wyruszmy w tę niezapomnianą wyprawę. Bo podróż to jedna z tych rzeczy, za którą płacisz i stajesz się bogatszy.

Natalia i Marcin
Założyciele Mullido

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl