Darmowa wysyłka od 399 zł!

Zwroty

ZWROTY

W Mullido masz 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania zakupionych towarów na zwrot. Jeśli z jakichś względów stwierdzisz, że nasza odzież nie jest dla Ciebie, nie musisz podawać nam nawet przyczyny zwrotu. Pamiętaj tylko, że zwracane towary muszą być nieużywane i nieuszkodzone.

Aby odstąpić od umowy sprzedaży poinformuj nas o tym fakcie mailowo na adres hello@mullido.pl. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od momentu zgłoszenia przez Ciebie chęci zwrotu zakupionych towarów. Pamiętaj, aby w wiadomości zawrzeć numer konta, na który zwrócimy Ci środki.

Zwracane towary wyślij na adres:

KIWILAND Natalia Jezierska,

ul. Księżycowa 3,

01-934 Warszawa

Oddamy Ci pieniążki najszybciej jak to możliwe. Mamy na to 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania zwróconych produktów.

 

REKLAMACJE

Jeśli zakupiony przez Ciebie produkt okazał się wadliwy, uszkodzony lub niezgodny z zamówieniem, chętnie pomożemy Ci rozwiązać ten problem!

  1. Skontaktuj się z nami i opisz szczegółowo co zaszło.
  2. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w możliwie najkrótszym czasie i udzielimy dalszych instrukcji dotyczących reklamacji.
  3. Jeśli reklamacja zostanie uznana, będziemy dążyć do rozwiązania problemu w sposób, który będzie dla Ciebie najkorzystniejszy. Może to obejmować wymianę produktu na nowy, naprawę, zwrot pieniędzy lub inną formę rekompensaty.

 Adres do reklamacji:

KIWILAND Natalia Jezierska,

ul. Księżycowa 3,

01-934 Warszawa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl